• +90 532 420 21 51

E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

ticaret Sadece Web Sitesi Değildir.

E-Ticaret için web siteniz var, ancak hayal ettiğiniz gibi satış yapamıyorsunuz. Muhtemelen bir eksiklik olduğunu düşünüyorsunuzdur. Çünkü E-ticaret, fiziki bir mağazanın hangi sokak ve cadde üzerinde açıldığı ile aynı paralelliği göstermektedir.

Web sitenize ürünleriniz ile alakalı ziyaretçilerin gelmesi, sanal pazar yerleri üzerinde mağazalarınızın olması, reklam vererek sosyal medya üzerinden ürün satışı yapabilmeniz birbirinden farklı planlanması gereken ve en önemlisi tüm bu gerekliliklere altyapınızın uyumlu olması e-ticarette başarılı olabilmek için çok önemlidir.


Çok Kanallı Satış Olmazsa OLMAZ

Hızla artan E-ticaret pastasından pay alabilmeniz için doğru planlama ve kampanyalarla çalışmanız çok önemlidir. Bununla birlikte potansiyel müşterilerinize ulaşabilmeniz için hem web sitenize ziyaretçi çekmeli ve markalaşmalı, hem de sanal pazarlar üzerinde web sitenizdeki ürünleri sergilemelisiniz. Bu işlemleri yaparken, stok ve fiyat bilgilerini de hatasız güncelleştirmelisiniz. Hangi pazaryeri ve platform olursa olsun, ürünleriniz bulunabilir olmalı.


Altyapınız Kusursuz İşlemeli

Tedarikçi entegrasyonları ve toplu ürün güncellemeleri hatasız, hızlı ve dinamik, Google optimizasyonu başarılı bir altyapı e-ticarete başlarken çok önemlidir. Sisteminizi kusursuz oluşturmak en önemli konudur. Ürünlerinizi girdikten, sitenizi yayına açtıktan sonra altyapı değiştirmek çok zor ve Google sonuçlarınız için çok tehlikelidir.

Bu yüzden, en baştan doğru ürün ve altyapı kararını vermeniz gerekiyor.


Sanal Pazaryerleri ile Senkronize Satış

Türkiye’de E-ticaret alışverişi yapanların çoğunluğunun uğrak noktası, marka değeri güçlenmiş sanal pazar yerleri üzerinde açacağınız dükkanların önemi büyüktür. Kullanıcıların güvenilirlik ve kargo teslimi süreçleri konusunda endişesini yenebildikleri bu portallarda ürün listelemeniz binlerce potansiyel müşteriye ulaşmanızı kolaylaştıracak, reklam ve pazarlama maliyetlerinizi en aza indirecektir.

Web siteniz veya ana stok kartlarınızla sürekli senkronize olacak bu sanal pazarlar için detaylı entegrasyon hizmetlerimiz bulunmaktadır.Projelerinize Özel Alt Yapı


İster 10 ürünlü, isterseniz 100 bin ürünlü e-ticaret sitesi kurmak isteyin, size özel, geleceğe hazır bir altyapınızın olması çok önemlidir. Yüksek ziyaretçi sayılarına elverişli, Google sonuçlarında yüksek başarılı, sanal pazar yerlerinde ortak stok üzerinden satış yapabileceğiniz ve yönetimi tam sizin istediğiniz gibi bir e-ticaret sitesi için en doğru yönlendirmeyi yapacağımızdan emin olabilirsiniz.


Peki Biz Size Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

Tüm bu yazdıklarımıza istinaden sizin ihtiyaçlarınıza uygun alt yapıyı sizlere sunuyoruz.

Pazaryerleri mağazalarınızı açıyoruz.

Google Seo işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Pazaryerleri eğitimleri (ürün yükleme, silme, kategori belirleme, kampanyalar vb.) eğitimleri veriyoruz.

Size sunacağımız alt yapıların da eğitimlerini verip doğru satış yapmanızı sağlıyoruz.

İstenirse satış takibini de sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.

Firmanızın diğer ihtiyaçları olan reklam, matbaa, sosyal medya, afiş, tabela, branda gibi reklam materyallerini siz değerli müşterilerimizin hizmetlerine sunmaktayız.

E-ticarete yeni başlayanlar ve başlamak isteyenler için doğru satış ve doğru hedefleriniz için bize ulaşabilirsiniz.